Červenec 2009

Mí milovaní čtenáři:o)

23. července 2009 v 13:02 | Danda |  ◄BLOG A JÁ►
Troufám si říci, že pro mé bývalé pravidelné čtenáře musí být tento článek opravdu velkým překvapením. Vlastně jsem ani nepočítala s jeho napsáním, tento počin je naprostá spontánní akce, kterou jsem ještě před půl minutou vůbec neplánovala.
Když jsem klikla po dlouhé době na svůj blog, byla jsem překvapená, kolik komentářů se mi zde nashromáždilo. Spousta z vás se ptá, zda se k tomuto blogu vrátím, a já prostřednictvím tohoto článku chci na tuto otázku odpovědět:o)
V osmé třídě mě chytly dějiny starověkého Egypta a později i dějiny starověku vůbec. Založila jsem si blog, abych mohla shromažďovat informace, které jsem získávala z knížek.
Poté přišel velký zlom jménem střední škola. Nejen, že se mé záliby rozšířily a já se začala více věnovat divadlu, zpěvu a umění vůbec, ale postupem času se v mé knihovničce krom titulů o Egyptě začali objevovat klasičtí autoři, jejichž čtení jsem považovala (a stále považuji) za prospěšné (maturita...jistě chápete...:o))
To však neznamená, že bych nad dějinami úplně zanevřela. Ba právě naopak. Rozhodla jsem se spojit tuto zálibu s mou další vášní, psaním, a co z toho vznikne uvidíte za pár měsíců:P Zatím nechci nic zakřiknout, a proto budu o svém plánu mlčet. Jestli to vyjde, určitě se ozvu...

Mějte se všichni krásně a kdybyste měli pro mě nějaký vzkaz, ozvěte se na můj ,,nový" blog, na kterém jsem momentálně aktivnější:)

Danda